Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Codename: Panzers - Cold War (Zimna Wojna) - spolszczenie do gry

Codename: Panzers - Cold War (Zimna Wojna) - spolszczenie do gry - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Codename-Panzers-Cold-War-spolszczenie-do-gry

Nowy tydzień pracy/szkoły warto zacząć od... nowego spolszczenia! Tłumaczenie umili nam czas spędzony z ulubiona grą! Gratka dla wszystkich fanów gry Codename: Panzers - Cold War (Zimna wojna). Zapraszamy do pobierania spolszczenia do wspomnianej gry oraz do jego oceniania i komentowania!

Pobierz spolszczenie do gry Codename: Panzers - Cold War:
darmowe gry do pobrania Codename: Panzers - Cold War
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: