Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Alice Madness Returns - pobierz spolszczenie do gry!

Alice Madness Returns - pobierz spolszczenie do gry! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

alice-madness-returns-spolszczenie-do-gryTheHumanitarnyPL podesłał nam swoje spolszczenie do gry Alice: Madness Returns. Niestety nie jest ono kompletne, ale dla wszystkich osób, dla których język angielski jest zupełnie obcy, może stanowić pomoc w zrozumieniu chociaż części gry. Dlatego zapraszamy do pobierania spolszczenia do gry Alice: Madness Returns oraz do jego oceniania i komentowania!

Pobierz spolszczenie do gry Alice: Madness Returns:
darmowe gry do pobrania Alice: Madness Returns
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: