Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Poprawiona wersja spolszczenia gry Urban Chaos

Poprawiona wersja spolszczenia gry Urban Chaos - 5.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

Urban.chaos.spolszczenie.do.gryOsoba przedstawiająca się jako "PLtranslation" nadesłała nam poprawioną wersję swojego pierwotnego spolszczenia, o którym pisaliśmy już wcześniej. W tej wersji poprawione zostały głównie kwestie stylistyczne i drobne literówki. Teraz możesz grać jeszcze lepiej PO POLSKU!

Pobierz uaktualnione spolszczenie do gry Urban Chaos:
darmowe gry do pobrania Urban Chaos
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: