Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

The Walking Dead - spolszczenie epizodu 5

The Walking Dead - spolszczenie epizodu 5 - 3.7 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

the-walking-dead-game-spolszczenie.zywe.trupyDla wszystkich fanów gry The Walking Dead mamy dobrą wiadomość. Możecie już pobierać spolszczenie epizodu 5 tej gry. Zapraszamy do pobierania spolszczenia do gry The Walking Dead (komiks: Żywe Trupy) oraz do jego oceniania i komentowania! Dzisiaj grasz z nami PO POLSKU w Żywe Trupy! ;)

Pobierz spolszczenie do gry The Walking Dead 1-5:
darmowe gry do pobrania The Walking Dead spolszczenie (7MB)
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: