Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Company of Heroes: Kompania Braci - nowe spolszczenie z 1536 poprawkami!

Company of Heroes: Kompania Braci - nowe spolszczenie z 1536 poprawkami! - 4.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

company of heroes.spolszczenie.do.gry biggerWspaniała wiadomość dla wszystkich osób, które kupiły ostatnio lub zamierzają kupić grę Company of Heroes: Kompania Braci w jakiejś świątecznej promocji. Niejaki "Ogon" wraz z Łukaszem z CD Projekt przygotowali znacznie poprawione spolszczenie do gry Company of Heroes. W najnowszej wersji spolszczenia (2.602.1) znalazło się, aż  1536 udoskonaleń. Zatem pobierać, oceniać i komentować!

Pobierz spolszczenie do gry Company of Heroes:
darmowe gry do pobrania Company of Heroes: Kompania Braci
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

 

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: