Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Urban Chaos - spolszczenie od PLtranslation

Urban Chaos - spolszczenie od PLtranslation - 5.0 out of 5 based on 10 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

urban.chaos.spolszczenieDawno, dawno temu powstała niezwykle ciekawa gra o nazwie Urban Chaos, a później wyszła gra GTA 3, która wiele elementów miała podobnych do Urban Chaos, jednak to GTA odniosło sukces, a Urban Chaos niestety nie. Kilka dni temu osoba przedstawiająca się jako "PLtranslation" nadesłała nam spolszczenie do tej gry. Niestety brak jest polskich znaków w grze, nie są one bowiem poprawnie wyświetlane, ale i tak zachęcamy bardzo do pobrania i testowania!

Pobierz spolszczenie do gry Urban Chaos:
darmowe gry do pobrania Urban Chaos
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: