Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Powstaje spolszczenie gry Torchlight II od Iron Squad

Powstaje spolszczenie gry Torchlight II od Iron Squad - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

torchlight-II-demoGrupa Iron Squad opublikowała świetną wiadomość dla fanów RPG-ów - są w trakcie tworzenia spolszczenia do gry Torchlight II! W pracach, które już się rozpoczęły, bierze udział niejaki cienislaw, który powinien już być doskonale znany fanom gry, gdyż brał udział w polonizacji pierwszej części serii wydanej 3 lata temu. Jako prawdziwy specjalista od Torchlighta, będzie zajmował się nadzorem prac oraz sprawami technicznymi. Docelowo w projekt zostanie zaangażowanych kilka osób, które pomogą w jak najszybszym zakończeniu prac i udostępnieniu spolszczenia.

Co prawda, gra jest sprzedawana w Polsce przez firmę Cenega Poland, jednak firmie nie udało się dostarczyć gry w naszym języku ojczystym. Za to spolszczenie od Iron Squad będzie obejmowało wszystkie teksty z gry, których - zważywszy na fakt, że to przedstawiciel gatunku RPG - jest niemało. Ale najważniejsze, że spolszczenie będzie CAŁKOWICIE DARMOWE. Spolszczenie gry Torchlight II tradycyjnie zostanie udostępnione dopiero wówczas, gdy zakończą się wszelkie prace związane z lokalizacją. Iron Squad uprzedza, że jest zbyt wcześnie na przewidywanie jakiegokolwiek terminu wydania spolszczenia.

Dowiedz się więcej:
- ironsquad.pl/news270/powstaje-spolszczenie-gry-torchlight-ii/


Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: