Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie Vampire The Masquerade: Bloodlines uzupełnione o polskie znaki

Spolszczenie Vampire The Masquerade: Bloodlines uzupełnione o polskie znaki - 3.5 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenie do gry vampire bloodlines logoZespół IronSuqd opublikował polonizację gry Vampire The Masquerade: Bloodlines uzupełnioną o polskie znaki diakrytyczne. Opublikowana wersja spolszczenia jest równoważna z anglojęzyczną aktualizacją patcha o numerku 8.1. Obok najważniejszej nowinki, jaką są polskie znaki, autorzy odzyskali też w wersji rozszerzonej dyscyplinę Krwawego Leczenia. Szerszy opis nowości znajduje się w pliku ReadMe polonizacji. Na końcu tego dokumentu znajdziecie też kilka informacji na temat powstawania wersji z polskimi znakami. Zespół polonizujący ma nadzieję, że teraz będziecie z większą przyjemnością wcielać się w wampiry z Los Angeles. Zapraszamy do pobierania spolszczenia!

spolszczenie do gry.vampire.bloodlines. 3spolszczenie do gry.vampire.bloodlines. 4

Więcej informacji w oryginalnym newsie:
-
Polskie znaki w spolszczeniu Vampire The Masquerade: Bloodlines

Pobierz spolszczenie do gry Vampire The Masquerade: Bloodlines:
darmowe gry do pobrania Vampire: The Masquerade - Bloodlines
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.


Wykonałeś jakieś spolszczenie, którego nie mamy w bazie spolszczeń? Tworzysz jakieś spolszczenie i chcesz je opisać na łamach naszego serwisu docierającego do ogromnej ilości graczy? Prosimy o kontakt. Portal24h.pl już od 8 lat nieprzerwanie wspiera i rozwija polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając za darmo miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc najstarszym i największym serwisem tego typu. GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: