Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Od dziś grasz po polsku w Sins of a Solar Empire: Rebellion!

Od dziś grasz po polsku w Sins of a Solar Empire: Rebellion! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenie.do.Sins.Solar.Empire.RebellionNa naszą skrzynkę redakcyjną zawitało spolszczenie do niedawno wydanej gry Sins of a Solar Empire: Rebellion. Zapraszamy do pobierania spolszczenia do gry Sins of a Solar Empire: Rebellion oraz do jego oceniania i komentowania! Jednocześnie dziękujemy życzliwemu internaucie za przesłanie nam tego pliku.

Pobierz spolszczenie do gry Sins of a Solar Empire: Rebellion:
darmowe gry do pobrania Sins of a Solar Empire: Rebellion
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś jakieś spolszczenie, którego nie mamy w bazie spolszczeń? Tworzysz jakieś spolszczenie i chcesz je opisać na łamach naszego serwisu docierającego do ogromnej ilości graczy? Prosimy o kontakt. Portal24h.pl już od 8 lat nieprzerwanie wspiera i rozwija polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając za darmo miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc najstarszym i największym serwisem tego typu. GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: