Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie tekstów i dialogów do gry Nexus: The Jupiter Incident

Spolszczenie tekstów i dialogów do gry Nexus: The Jupiter Incident - 5.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenie.do.gry.Nexus.The.Jupiter.IncidentSasasky znany też jako "Lemken" podesłał nam swoje spolszczenie do gry Nexus: The Jupiter Incident. Tłumaczenie obejmuje filmy, odprawy, dialogi podczas misji i interfejs. Brak spolszczenia widoku galaktyki, opisów podzespołów, członków załogi oraz niestety brak również polskiej czcionki. Zapraszamy do pobierania spolszczenia do gry oraz do jego oceniania i komentowania!

Pobierz spolszczenie do gry Nexus: The Jupiter Incident:
darmowe gry do pobrania Nexus: The Jupiter Incident
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś jakieś spolszczenie, którego nie mamy w bazie spolszczeń? Tworzysz jakieś spolszczenie i chcesz je opisać na łamach naszego serwisu docierającego do ogromnej ilości graczy? Prosimy o kontakt. Portal24h.pl już od 8 lat nieprzerwanie wspiera i rozwija polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając za darmo miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc najstarszym i największym serwisem tego typu. GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: