Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Graj po polsku w Dear Esther z Iron Squad!

Graj po polsku w Dear Esther z Iron Squad! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

pl dear esther spolszczenie.do.gryPragniemy poinformować, iż grupa Iron Squad wydała spolszczenie do gry Dear Esther. Zakres tłumaczenia obejmuje wszystkie napisy w grze, co z pewnością pomoże w poprawnym zrozumieniu zawiłej fabuły. Nie oznacza to jednak, że teraz wszystko stanie się oczywiste, gdyż język, jakim posługuje się główny bohater jest bardzo wieloznaczny. Zachęcamy do samodzielnego przekonania się o wysokiej jakości spolszczenia!

Dowiedz się więcej o spolszczeniu:
ironsquad.pl/news262/publikujemy-spolszczenie-dear-esther
ironsquad.pl/news263/droga-estero-wyjasnienie-polskiego-tlumaczenia

Pobierz spolszczenie do gry Dear Esther:
spolszczenie do gry Dear Esther Dear Esther
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.


Wykonałeś jakieś spolszczenie, którego nie mamy w bazie spolszczeń? Tworzysz jakieś spolszczenie i chcesz je opisać na łamach naszego serwisu docierającego do ogromnej ilości graczy? Prosimy o kontakt. Portal24h.pl już od 8 lat nieprzerwanie wspiera i rozwija polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając za darmo miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc najstarszym i największym serwisem tego typu. GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: