Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie gry Manhunt 2 autorstwa Bartle Doo In Polish

Spolszczenie gry Manhunt 2 autorstwa Bartle Doo In Polish - 4.8 out of 5 based on 12 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

logo10 czerwca miała miejsce premiera nowej strony o spolszczeniach - BartleDooInPolish.com. Jednocześnie opublikowana została łatka do Manhunta 2 w wersji PC. Przy pracach nad tym projektem udział brały cztery osoby:
- Tomasz Doki (tłumaczenie, grafiki),
- Damian Kwolek (testy, programowanie instalatora),
- Mario Csaplar (czcionka),
- Paweł Kalwik (programowanie).

Autorzy chwalą się, że jest to prawdopodobnie jedno z najlepszych fanowskich spolszczeń w ogóle - całość została dopracowana do perfekcji, począwszy od instalatora, spolszczonych grafik, a kończąc na obszernej galerii screenów. Bartle Doo In Polish jest medium ciekawym głównie ze względu na fakt, że, że dosłownie każdy - o ile prezentuje odpowiednio wysokie umiejętności - może dołączyć do prac translacyjnych. Strona została zaprojektowana tak, by na pierwszy rzut oka widać było, co przy konkretnym spolszczeniu zostało już zrobione, a co jeszcze nie. A co za tym idzie - wiadomo, gdzie przydałaby się ewentualna pomoc (korekta, testy, tłumaczenie, grafiki, czcionka...). Tłumacze są otwarci także na zwykłych graczy - osoby, które po prostu chcą się cieszyć grami po polsku. Już teraz na witrynie dostępna jest galeria screenów z ich najnowszej polonizacji, a w niedalekiej przyszłości nastąpi premiera działu z materiałami wideo.

Bartle Doo In Polish zachęca graczy do przesyłania swoich sugestii/opinii - tak przez komentarze na stronie, jak i drogą mailową. Bartle Doo In Polish jest rzecz jasna stroną o profilu non-profit - wszystkie spolszczenia będą dostępne za darmo.

Kilka zdjęć z przetłumaczonej gry Manhunt 2 PC:

manhunt2-2012-02-18-11-30-24-60manhunt2-2012-02-18-11-33-29-77manhunt2-2012-04-19-15-59-42-94

Ważne linki i adresy:
- BartleDooInPolish.com
- kontakt(małpa)bartledooinpolish.com

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: