Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nowe polskie wersje Gier

Nowe polskie wersje Gier - 4.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenia do gry Unreal TournamentNiestety po aktualizacjach widać, a raczej ich braku ;-) na jakich trudnych studiach jestem... 

Mogą wystąpić przejściowe problemy z pobieraniem niektórych plików, gier i obrazków (to nie dotyczy na szczęście spolszczeń), szczególnie tych z działu Pobieralnia. Przenosiłem całą stronę na inny serwer i niestety zabrakło mi czasu na "wgranie" niektórych plików, gdyż muszę z powrotem wyjechać na studia. Może jednak mój braciszek pojutrze wgra brakujące pliki na serwer i wszystko będzie działało jak należy (miejmy nadzieję ze sobie poradzi z tak "trudnym" zadaniem).
 
Ale mam coś extra dla Was - ponad 3 godziny nagrań mp3 w dziale Humor. Są to rozmowy telefoniczne "Detektyw Inwektyw - Audycja Śledczo-Telefoniczna"
 
 Wpadły też nowe spolszczenia do gier :
 - Breed (spolszczenie do gry)
 - Broken Sword II: The Smoking Mirror
 - F1 Challenge 99-02
 - Caesar III (Cezar III)
 - Panzer Elite
 - Preatorians
 - Riverworld

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: