Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Polskie wersje do gier

Polskie wersje do gier - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenia do gry Unreal TournamentNowe spolszczenia gier : Nowość!
- Red Faction
- IGI 2: Covert Strike
- Shrek 2: The Game
- Tom Clancy's Splinter Cell
- Vampire The Masquerade: Redemption

Chcesz wiedzieć pierwszy o nowych spolszczeniach? Zapisz się na listę mailingową po prawej stronie, a dostaniesz zawsze informację na swój email! Całkowicie za darmo!

Ten news powinien być umieszczony wcześniej, ale musiałem poprawić niewielkie (?) błędy na stronie głównej i dlatego został umieszczony dopiero 12 sierpnia, a nie 9. Podkreślam, że osoby zapisane na listę mailingową (menu po prawej) zostały poinformowane 9 sierpnia o nowych spolszczeniach.

Na następne spolszczenia i gry (planuję też dodać zabawne filmiki sportowe) potrzebuję serwera, najlepiej z Neostrady 50MB lub 100MB. Każdy z Was, kto ma w domu Neostradę dostaje za darmo do niej serwer na swoją stronę www, jeżeli nie planujesz prowadzić własnej strony możesz ten serwer przekazać mi (oczywiście nie jestem w stanie za niego płacić). W sprawie serwera skontaktuj się ze mną na mejl admin@portal24h.pl

Nie chcesz płacić wysokie rachunki za dialery, nie chcesz pop-upów, chcesz mieć bajeranckie skórki, szybkie wczytywanie stron, oglądać nowe efekty na stronach???
To rzuć Internet Explorera dla lepszej przeglądarki !
>> http://operapl.net/NIE/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: