Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie F1 2011 - najnowsze dzieło grupy Iron Squad

Spolszczenie F1 2011 - najnowsze dzieło grupy Iron Squad - 4.4 out of 5 based on 9 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenie do gry f1 2011Kilka dni wcześniej opublikowaliśmy już spolszczenie gry F1 2011 autorstwa grupy RadolTeam, dzisiaj swoje spolszczenie tej gry publikuje Iron Squad. Spolszczenie Iron Squad wg nas jest lepszym spolszczeniem, ale ostateczną ocenę - pozostawiamy Wam gracze!

Rok 2011 jest prawdziwym rekordem w okresie całej działalności grupy Iron Squad, ponieważ w bieżącym ukończyli ich aż 5! (nie licząc tego tłumaczenia) Najnowsze spolszczenie dedykowane jest grze F1 2011. Członkowie grupy podkreślają, że to jeden z ich najmniejszych projektów, lecz nie oznacza to, że był łatwy. Teksty do skomplikowanych nie należały, a w każdym razie na pewno nie tak, jak w dwóch ostatnich projektach, jednak ich trudność polegała na dużej powtarzalności. Twórcy gry stworzyli bowiem system maili i informacji prasowych tak, aby wyświetlały się w różnych wersjach zależnie od poczynań gracza. W ten sposób mamy do czynienia z sytuacją, kiedy gracz w czasie całej gry czyta ich co najwyżej kilkadziesiąt spośród... kilkuset. Wracając jednak do sedna sprawy - plik spolszczenia waży ok. 4,5 MB i już możecie go pobrać i oceniać. Kilka screenów zawierających "spolszczenie w akcji" zostalo dołączonych do tego newsa.

 spolszczenie do gry f1 2011spolszczenie do gry f1 2011

Pobierz spolszczenie do gry F1 2011:
darmowe gry do pobrania F1 2011 (Iron Squad)
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: