Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie GTA IV: The Lost and Damned już dostępne!

Spolszczenie GTA IV: The Lost and Damned już dostępne! - 5.0 out of 5 based on 12 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

lost damnedPo wielu miesiącach ciężkiej pracy, zespół Iron Squad udostępnił spolszczenie GTA IV: The Lost and Damned! Odpowiednia paczka plików zajmuje 43 MB i jest już gotowa do pobrania. Wszystko zostało zawarte w wygodnym instalatorze w którym będziecie musieli wybrać na jaką wersję gry, chcecie zainstalować spolszczenie. Zespół zaznacza, że to bardzo ważne z punktu widzenia poprawnego działania gry.

Przypomnijmy, że prace nad tłumaczeniem rozpoczęto w marcu tego roku. Za całą lokalizację odpowiada grupa Iron Squad, która od 2004 roku aktywnie działa na scenie niekomercyjnych polonizacji. Odpowiadają oni, między innymi, za polską wersję Duke Nukem Forever, o której pisaliśmy we wrześniu.

Więcej informacji:
www.ironsquad.pl/news209/spolszczenie-gta-iv-the-lost-and-damned-ukonczone-i-gotowe-do-pobrania/

Pobierz spolszczenie do gry GTA IV: The Lost and Damned:
darmowe gry do pobrania Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned (42,5MB)
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Przypominamy, że w grę GTA 4 mogą grać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat, więc nie jest to dobry prezent pod choinkę dla dziecka.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: