Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie GTA IV: The Lost and Damned będzie wydane w piątek!

Spolszczenie GTA IV: The Lost and Damned będzie wydane w piątek! - 4.7 out of 5 based on 6 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

gta spolszczenieSpolszczenie GTA IV: The Lost and Damned zostanie opublikowane 28 października, czyli już w najbliższy piątek. Taka informacja pojawiła się na stronie zespołu Iron Squad, który od marca pracuje nad tłumaczeniem tej popularnej gry. Tym samym zostają zakończone trwające blisko pół roku prace. To z pewnością duże zaskoczenie dla fanów serii, którzy (jak można wywnioskować z ostatnich komentarzy) przestali już wierzyć, że spolszczenie pojawi się w tym roku.

Na stronie IS zamieszczono licznik, który odlicza pozostały czas. Wskazuje on, że odpowiednie pliki powinny zostać udostępnione w piątek o godzinie 13:00, czyli tak samo jak to było przed miesiącem w przypadku lokalizacji Duke Nukem Forever. Przy okazji, polecamy obejrzeć zwiastun polonizacji, który znajduje się poniżej:

Więcej informacji:
http://www.ironsquad.pl/news207/28-pazdziernika-premiera-spolszczenia-gta-iv-the-lost-and-damned/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: