Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

F1 2011 - będzie spolszczenie wykonane przez Iron Squad

F1 2011 - będzie spolszczenie wykonane przez Iron Squad - 5.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

f1 2011 spolszczenieW ubiegły piątek Iron Squad na łamach swojej strony internetowej ujawnił, że pracuje nad spolszczeniem F1 2011, gry wyścigowej z formułami w roli głównej. Póki co, informacji nie ma wiele. Wiemy jednak, że prace trwają od kilku dni, a premiera ma nastąpić w październiku. Zespół traktuje to przedsięwzięcie jako "mały projekt" prowadzony na boku, a wedle ich zapewnień nie odbije się to na innych spolszczeniach nad którymi wciąż trwają prace. IS obiecuje solidne wykonanie i pierwsze zdjęcia już w najbliższym czasie. Pozostaje czekać.

Iron Squad to największy polski zespół zajmujący się tworzeniem niekomercyjnych lokalizacji gier komputerowych. Zespół powstał 30 grudnia 2004 roku i od tamtej pory nieustannie tłumaczą kolejne gry. Najnowszym dziełem grupy jest spolszczenie Duke Nukem Forever, o którym szeroko rozpisywaliśmy się wcześniej.

Dowiedz się więcej:
ironsquad.pl/news198/robimy-spolszczenie-f1-2011/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: