Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Duke Nukem Forever w polskiej wersji językowej już dostępny!

Duke Nukem Forever w polskiej wersji językowej już dostępny! - 4.7 out of 5 based on 7 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

duke nukem forever pl spolszczenieZespół Iron Squad znany z wielu udanych polonizacji gier komputerowych właśnie opublikował swój najnowszy projekt - spolszczenie gry Duke Nukem Forever. Łatka debiutuje nieco ponad 3 miesiące po światowej premierze gry, a więc jest jeszcze całkiem nowa. Wbrew pozorom prace trwały rekordowo krótko, amatorom zazwyczaj potrzeba kilku miesięcy na opracowanie tłumaczenia.

Spolszczenie obejmuje wszystkie teksty w grze, zatem jest to lokalizacja kinowa. Plik waży zaledwie 12 MB i jest już gotowy do pobrania. Co ciekawe, główne prace prowadziły jedynie dwie osoby. Jak sobie poradziły możecie ocenić sami pobierając spolszczenie ze strony Iron Squad (www.ironsquad.pl) a jeśli nie posiadacie gry, to gorąco zachęcamy zapoznać się z poniższym materiałem filmowym. Jest to pierwsze nagranie polskiej wersji Duke Nukem Forever, które prezentuje przebieg misji "Ruiny Vegas".

Pobierz spolszczenie:
- www.ironsquad.pl/plik30/
Dowiedz się więcej:
- www.ironsquad.pl/news194/spolszczenie-duke-nukem-forever-juz-jest/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: