Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Osmos - mała gra logiczno-zręcznościowa w polskiej wersji

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

osmos 06W pierwszych dniach lipca tego roku zespół Iron Squad obiecał opublikować trzy spolszczenia w trakcie wakacji. Pierwszym była finalna wersja polonizacji GTA IV, następnie długo oczekiwane Jagged Alliance 2: Shady Job, a kiedy wydawało się, że już nie dadzą rady, zapowiedzieli publikację trzeciego projektu. Na 5 dni przed początkiem roku szkolnego na serwerze IS pojawiła się łatka polonizacyjna gry Osmos - małej produkcji niezależnej, która zdobyła nagrodę Direct2Drive w plebiscycie Independent Games Festival.

Jak czytamy na stronie zespołu, to wciągająca gra logiczno-zręcznościowa w której gracz kieruje małą cząsteczką życia. Jej zadaniem jest wchłanianie innej materii zwiększając przy tym swoje rozmiary. Cząsteczka porusza się w próżni pozbawionej grawitacji, co oznacza, że ciało wprawione w ruch nie zatrzyma się dopóki na swej drodze nie napotka przeszkody. Z czasem zabawę utrudniają inne elementy materii, które wytwarzają własne pole grawitacyjne. Gracz może poruszać się we wszystkich kierunkach przestrzeni, lecz każdy ruch powoduje zmniejszenie cząsteczki. A ta może wchłaniać tylko mniejsze od siebie, które z kolei również zwiększają swe rozmiary łącząc się z innymi. Kontakt z większą odwróci sytuację i unicestwi naszą formę życia. Należy więc wszystko robić tak, aby stało się możliwie wchłonięcie największych elementów danej strefy.

Spolszczenie gry Osmos możecie już pobierać z serwerów Iron Squad:
- http://www.ironsquad.pl/plik29/

Dowiedz się więcej o spolszczeniu:
- http://www.ironsquad.pl/news186/publikujemy-spolszczenie-gry-osmos/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: