Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad dokończy tłumaczenie Plants vs. Zombies

Iron Squad dokończy tłumaczenie Plants vs. Zombies - 4.5 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenie plants vs ZombiesZespół Iron Squad poinformował na łamach swojej strony internetowej, że spolszczenie gry Plants vs. Zombies zostanie ukończone w ich szeregach. Do tej pory polonizację tworzył w pojedynkę Paweł "kalwi" Kalwik, który zdecydował się na przeniesienie jej pod banderę IS. Tam będzie kontynuował prace jako szef projektu. Czym podyktowana była ta decyzja, tego nie wiemy. Faktem jest, że etap tłumaczenia tekstów został już ukończony, podobnie jak polskie czcionki. Do zrobienia zostały jeszcze tylko tekstury zawierające napisy, zajmie się nimi jeden z grafików, który odpowiadał za udaną polonizację gry Chaser.

Data premiery spolszczenia nie jest znana, lecz powinniśmy poznać ją w ciągu najbliższego miesiąca. O nowościach w tej sprawie będziemy informowali na bieżąco.


49

Dowiedz się więcej:
www.ironsquad.pl/news179/spolszczenie-plants-vs-zombies-zostanie-ukonczone-pod-szyldem-is/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: