Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad - Nabór 2011

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

ironsquad_nabor09_400x83

Zespół Iron Squad znany z wielu niekomercyjnych spolszczeń gier komputerowych ogłosił dziś Nabór 2011. To najliczniejsza amatorska grupa w Polsce zajmująca się tą tematyką, a mimo to, potrzebują większej pomocy. Ma to zapewne związek z ogłoszonym niedawno projektem tłumaczenia gry Duke Nukem Forever. Poszukuje się głównie tłumaczy ze znajomością angielskiego lub rosyjskiego. Zaznacza się jednak, że tworzenie lokalizacji to nie tylko tłumaczenie tekstu, dlatego zespół zachęca do współpracy także zdolnych programistów i grafików. Zgłoszenia można wysyłać poprzez specjalną podstronę: nabor.ironsquad.pl

dukenukeforever_08gta4_tlad

Przypomnijmy, że Iron Squad to największy polski zespół z ponad 6-letnim doświadczeniem w tworzeniu spolszczeń. Zasłynęli polonizacjami wielu gier z serii Jagged Alliance, a także Chaser czy Aion - MMO w klimatach fantasy. Obecnie prowadzą prace nad GTA IV: The Lost and Damned i GTA IV: The Ballad of Gay Tony, a w ostatnich dniach zapowiedzieli także polską wersję Duke Nukem Forever.


Przeczytaj więcej:
http://www.ironsquad.pl/news173/nabor-2011-iron-squad-potrzebuje-waszej-pomocy/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: