Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad chce spolszczyć Duke Nukem Forever!

Iron Squad chce spolszczyć Duke Nukem Forever! - 4.9 out of 5 based on 8 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

duke.nukem.forever_logoZespół Iron Squad znany z amatorskich lokalizacji gier, ujawnił dziś na swojej stronie, że rozpoczęli już prace nad spolszczeniem gry Duke Nukem Forever. W niedługim czasie zamierzają opublikować polską wersję dema gry, które dostępne jest od zeszłego tygodnia. Prace nad pełną wersją z oczywistych względów potrwają dłużej. Ile? Tego nie wiemy. Projekt jest na zbyt wczesnej fazie produkcji, aby rokować choćby przybliżone przewidywania odnośnie daty premiery.

Zakres polonizacji ma obejmować jedynie teksty, a więc będzie to lokalizacja kinowa. Pierwsze efekty prac można oglądać na 8 zdjęciach opublikowanych na stronie zespołu. Pochodzą one z wczesnej wersji i brakuje polskich liter, ale przynajmniej mamy pewność, że ekipa IS nie żartuje. Więcej informacji mamy poznać wkrótce!

duke nukem forever polska wersjaduke nukem forever polska wersjaduke nukem forever polska wersja

Dowiedz się więcej:
www.ironsquad.pl/news170/spolszczenie-duke-nukem-forever-nowym-projektem-iron-squad/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: