Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad - Autorzy spolszczeń potrzebują pomocy grafika

Iron Squad - Autorzy spolszczeń potrzebują pomocy grafika - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

iron.squad.naborZespół Iron Squad znany z wielu polonizacji gier ogłosił nabór na łamach swojej strony. Przede wszystkim grupa poszukuje zdolnych grafików. W ostatnich miesiącach zespół rozrósł się tak bardzo, że zwiększyła się ilość projektów prowadzonych jednocześnie. Te, oprócz zaangażowania tłumaczy, wymagają również osób ze zdolnościami artystycznymi. Bez nich kontynuowanie prac w przypadku niektórych polonizacji może nie być możliwe. Na oficjalnej stronie padły też słowa o projektach "nieco bardziej wykraczających poza ramy IS", lecz póki co nie zdradzono o co dokładnie chodzi. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się poprzez specjalną witrynę naboru (www.nabor.ironsquad.pl).

Przypomnijmy, że Iron Squad to duży zespół z ponad 6-letnim doświadczeniem w tworzeniu spolszczeń oraz modyfikacji gier. Zadebiutowali polonizacjami wielu gier z serii Jagged Alliance, a także Chaser czy Aion - MMO w klimatach fantasy. Obecnie prowadzą prace nad GTA IV: The Lost and Damned i Magicka, a w ostatnich dniach zapowiedzieli dodatek do tej ostatniej, zatytułowany Magicka: Vietnam.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę IS:
http://www.ironsquad.pl/news166/iron-squad-poszukuje-zdolnych-grafikow/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: