Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad tłumaczy grę Magicka

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

magickaZaledwie miesiąc po światowej premierze gry Magicka znaleźli się chętni na jej przetłumaczenie. Są nimi tłumacze z zespołu Iron Squad, który w zeszłym tygodniu opublikował spolszczenie gry PT Boats. Tym samym Magicka jest już drugą grą w klimatach fantasy za którą zabrała się grupa do tej pory kojarzona raczej z produkcjami militarnymi. Prawdopodobnie prace trwają zaledwie od kilku dni, nie ujawniono żadnych zdjęć z polskiej wersji gry ani jej daty premiery.

Magicka jest pierwszą produkcją nowo powstałej firmy Arrowhead Game Studios. Jej założyciele są dobrym przykładem jak przepoczwarzyć się z szarego studenta w liczącego się producenta gier. Stworzyli grę, która w ciągu zaledwie miesiąca od premiery znalazła kilkaset tysięcy nabywców. W skrócie Magickę można opisać jako uproszczone Diablo z dawką doskonałego humoru.

Dowiedz się więcej:
www.ironsquad.pl/news154/magicka-powstaje-spolszczenie/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: