Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie PT Boats od Iron Squad już dostępne!

Spolszczenie PT Boats od Iron Squad już dostępne! - 4.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenia do gierMożecie już pobrać długo zapowiadane spolszczenie gry PT Boats: Knights of the Sea! Zespół Iron Squad dotrzymał słowa, w środowy wieczór opublikowali swój najnowszy projekt nad którym w pocie czoła pracowali przez kilka ostatnich miesięcy. Plik waży zaledwie 4,2 MB, w jego skład wchodzi 140 plików i 22 foldery, całość umieszczona w prostym instalatorze. Tak więc, z instalacją nikt nie powinien mieć problemów.

Spolszczenie możecie pobrać z tej strony:
http://www.ironsquad.pl/downloads.php?cat_id=5&download_id=27

PT Boats: Knights of the Sea jest symulatorem okrętów wojennych, należy do dość niszowego gatunku, który nieczęsto ląduje na półkach sklepowych w naszym kraju, a jeszcze rzadziej doczekuje się amatorskiej polonizacji. Akcja gry rozgrywa się na frontach II Wojny Światowej, gdzie stajemy po jednej z trzech stron: aliantów, Niemców lub Rosjan. Zadania wykonujemy za pomocą wiernie odwzorowanych okrętów wojskowych (torpedowce, niszczyciele, trałowce, drobnicowce, czy łodzie patrolowe) na których możemy wcielić się w dowolnego członka załogi. Choćby z tych kilku względów jest to produkcja warta chwili uwagi, w szczególności dla tych, których fascynuje okres II WŚ.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Iron Squad:
(http://www.ironsquad.pl/artykul17/pt-boats-knights-of-the-sea-spolszczenie/).

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: