Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

PT Boats - Spolszczenie już JUTRO! Mamy pierwsze zdjęcia!

PT Boats - Spolszczenie już JUTRO! Mamy pierwsze zdjęcia! - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

ptboats_09Zespół Iron Squad po trwającym kilka miesięcy tłumaczeniu poinformował, że zakończyli prace nad spolszczenie gry PT Boats: Knights of the Sea. Premiera odbędzie się lada moment, bo już 16 lutego 2011 roku. Nie wiadomo jaki rozmiar będzie miała paczka, ani czy wprowadzono jakieś większe zmiany, jak to było w przypadku gry Chaser. Niemniej, wiadomość o zakończeniu prac z pewnością ucieszy fanów okrętów wojennych, którzy w ostatnim miesiącu na stronie IS wręcz zaczęli domagać się spolszczenia.

Jak się okazuje, prace trwały znacznie krócej niż wydawało się w rzeczywistości, ponieważ zostały rozpoczęte dopiero po kilku miesiącach od zapowiedzi. Teraz zespół stara się zakończyć wszystkie rozpoczęte wcześniej projekty, pierwsze pod młotek pójdą Jagged Alliance 2: Shady Job oraz Grand Theft Auto 4. A oczekujących na PT Boats zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z polonizacji, możecie je znaleźć pod tym adresem:
http://www.ironsquad.pl/photogallery.php?album_id=13

Więcej informacji podamy już wkrótce!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: