Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

GTA 4: Episodes from Liberty City - powstanie spolszczenie!

GTA 4: Episodes from Liberty City - powstanie spolszczenie! - 4.7 out of 5 based on 42 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

grand-theft-auto-episodes-from-liberty-city_17367Jakiś czas temu zespół Iron Squad dał graczom możliwość zasugerowania tytułu gry, która ich zdaniem powinna zostać przetłumaczona na język polski. Nie wiadomo, która produkcja zwyciężyła w ankiecie, lecz wiemy już która została wybrana na kolejny projekt zespołu - to Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. A dokładniej rzecz ujmując, dwa dodatki które wchodzą w skład tego wydania, są to: The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony, które zostaną przetłumaczone właśnie w takiej kolejności.

Do tej pory projektem zajmował się zespół GTA Polska, który ma na swoim koncie spolszczenie oryginalnego GTA 4 we współpracy z PL Projekt. Obie grupy miały w planach przetłumaczenie ww. dodatków, lecz nie wiele z nich zostało, w efekcie czego podjęto decyzję o przeniesieniu projektów do IS. Samo spolszczenie GTA4 pozostanie bez zmian, tłumacze z IS zajmą się jedynie dokończeniem tłumaczenia stron internetowych (w grze). Głównym zadaniem tego zespołu będzie więc, stworzenie spolszczenia GTA: Episodes from Liberty City.

Póki co, nie wiadomo na kiedy planowane jest ukończenie prac. Dla niecierpliwych Iron Squad przygotował aktualizację polonizacji "czwórki".

Możecie ją znaleźć pod tym adresem:
www.ironsquad.pl/news145/gta-iv-episodes-from-liberty-city-kolejnym-projektem-iron-squad/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.



Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: