Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie gry Civilization V w formie łatki dopiero po premierze

Spolszczenie gry Civilization V w formie łatki dopiero po premierze - 4.3 out of 5 based on 13 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
civilization.vJuż 24 września będzie miała miejsce premiera gry Sid Meier’s Civilization V, pojawiła się nowa informacja na jej temat. Firma Cenega (dystrybutor nowej strategii studia Firaxis Games w Polsce) poinformowała, że tytuł ten zostanie u nas zlokalizowany dopiero po premierze. Kupimy grę po angielsku, a dopiero jakiś czas później będziemy mogli ściągnąć łatkę polonizującą z platformy sieciowej Steam.

Taka decyzja została podyktowana chęcią wydania Civilization V równocześnie z europejską premierą. Zawarcie polskiego języka od razu na płycie wiązałoby się ze sporym opóźnieniem daty debiutu gry na półkach sklepowych, w związku z czym tłumaczenie zostanie nam dostarczone w formie automatycznej aktualizacji. Nie wiadomo jak długo będziemy musieli czekać na przetłumaczenie całej zawartości. Mamy nadzieję, że nastąpi to możliwie jak najszybciej i nie będziemy musieli czekać zbyt długo. W sklepach będzie dostępne zlokalizowane jedynie pudełko i instrukcja. Potwierdzono również, że jeszcze przed wydaniem końcowego produktu ukaże się wersja demonstracyjna pozwalająca sprawdzić go "w akcji".

Aktualizacja:
2 miesiące po premierze zostało wydane spolszczenie do tej gry. Więcej ifnormacji w tym newsie.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: