Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad zachęca graczy do współpracy

Iron Squad zachęca graczy do współpracy - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
iron_squad_1"Iron Squad jest doskonałym przykładem grupy stabilnej z jasno określonymi priorytetami i perspektywami na przyszłość." Tak w skrócie określa się najstarszy polski zespół pracujący nad polonizacjami gier komputerowych. Mają ich na koncie całkiem sporo i to do mocno rozbudowanych produkcji o czym zresztą możecie się przekonać w naszym dziale download.

Dziś Iron Squad startuje z tegorocznym naborem, którego celem jest zwiększenie zespołu o osoby, których obecność jest dla zespołu sprawą priorytetową. Mowa o osobach ze znajomością obróbki grafiki oraz programowania, co może wydawać się dość dziwne, zważywszy że zespół zajmuje się tłumaczeniem gier. Otóz, jak czytamy ze strony, osoby te są niezbędne aby prace w ogóle ruszyć i nadać sens przedsięwzięciu. Dopiero potem mogą zacząć działać tłumacze, których, co zresztą oczywiste, również zapraszają do współpracy. Po więcej informacji odsyłamy do newsa na stronie grupy.

Przypomnijmy, że aktualnie Iron Squad pracuje nad tłumaczeniem gry Chaser z gatunku FPS, gdzie od kilku miesięcy trwają intensywne prace nad przetłumaczeniem wszystkich tekstur występujących w grze. Ponadto w planach są także takie gry jak Jagged Alliance 2: Shady Job (strategia taktyczna), Aion (MMO) czy Cold War Rearmed - modyfikacja do przebojowej produkcji ArmA 2.

Więcej informacji znajdziesz na stronie:
www.ironsquad.pl/news131/iron-squad-szuka-grafikow-programistow-i-tlumaczy/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: