Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Aion - ruszyła oficjalna strona polskiej wersji gry

Aion - ruszyła oficjalna strona polskiej wersji gry - 4.8 out of 5 based on 6 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
strona spolszczenia gry AionGrupa Iron Squad znana z amatorskich polonizacji gier (wielokrotnie publikowanych u nas), przed kilkoma dniami opublikowała oficjalną stronę swojego najnowszego projektu. Rzecz tyczy się gry Aion: The Tower of Eternity, jednego z najbardziej udanych MMO. Dodatkowo, gra działa na silniku CRYEngine (użyty m.in. w Far Cry), co czyni ją najbardziej zaawansowaną graficznie gra tego typu. Udostępniona strona jest niewielka i bardzo przejrzysta. Znajdziemy na niej podstawowe informacje o grze, najnowsze screenshoty, listę autorów czy tak podstawową rzecz jak newsy.

okienkazadaniemakro
A wraz z oficjalną stroną, zespół opublikował samą polonizację w wersji beta. Oznacza to, że już teraz możecie przetestować efekty prac Iron Squadu podczas, gdy tłumaczenie wciąż trwa. Postęp prac można łatwo sprawdzić na wspomnianej stronie, symbolizują go poziome paski. Najważniejszy jest ten ogólny, który na dzień dzisiejszy wskazuje 38%, a więc jeszcze sporo zostało do zrobienia. Jednakże, niezaznajomionym z językiem angielskim z pewnością pomoże w zrozumieniu gry do czego serdecznie zapraszamy.


Link do oficjalnej strony spolszczenia:
www.aion.ironsquad.eu

Link do spolszczenia gry Aion:

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: