Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad - spolszczenie Jagged Alliance już gotowe!

Iron Squad - spolszczenie Jagged Alliance już gotowe! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenie jagged allianceZgodnie ze złożoną obietnicą w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, grupa Iron Squad opublikowała polonizację Jagged Alliance. Można by powiedzieć, że to prezent dla fanów pod choinkę, ale to przede wszystkim hołd złożony kultowej serii, która w tym roku obchodziła swoje 15 lecie (!). To jednocześnie najstarszy projekt zespołu.

Polonizacja zajmuje jedynie 2,90 MB i obejmuje wszystkie aspekty gry, zarówno same teksty jak i pliki graficzne z tekstami. I co ciekawe, spolszczenie stworzono dla dwóch wersji gry - okrojonej, opublikowanej z okazji uznania gry za darmową; oraz pełnej, którą posiadają wszyscy właściciele oryginałów. Oczywiście, całość w wygodnym instalatorze, który możecie już pobrać z naszego serwera.

 

Spolszczenie jest do pobrania z naszego serwera:
lub z serwera Iron Squad:
www.ironsquad.eu/downloads.php?cat_id=5&download_id=23

Przeczytaj więcej na stronie grupy Iron Squad:
www.ironsquad.eu/index.php?readmore=109

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: