Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

"Iron Squad" - przyszłe projekty i nabór świeżej krwi do zespołu

"Iron Squad" - przyszłe projekty i nabór świeżej krwi do zespołu - 5.0 out of 5 based on 6 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Iron Squad
Iron Squad jest najstarszą polską grupą polonizacyjną. Na swoim koncie mają przede wszystkim niezwykle rozbudowane gry z serii Jagged Alliance, o czym możecie sami się przekonać przeglądając nasz dział ze spolszczeniami. Zespół aktywnie uczestniczy w sferze polonizacji gier o czym dziś przypomina zapowiadając dwa zupełnie nowe projekty - tłumaczenie przebojowej gry Chaser z gatunku FPP (polski zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=6c8N-xZyXG0) oraz Jagged Alliance 2: Shady Job tłumaczone z języka... rosyjskiego.

Lecz to zostało poczynione przy okazji, gdyż grupa startuje dziś z tegorocznym naborem. Specjalnie na tą okazję uruchomiono specjalną stronę zgłoszeniową: www.nabor.ironsquad.eu na której, oprócz prostego formularza, znajdziemy szczegółowy opis zespołu oraz informacje o jego projektach (zarówno tych ukończonych jak i aktualnych). Jak można z niej wyczytać, członkowie Iron Squad zapraszają do współpracy przede wszystkim osoby ze znajomością języka obcego (angielski, rosyjski lub niemiecki), grafików, programistów oraz osób do pisania tekstów. Wszystkie zgłoszenia można wysyłać na ww. stronie.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: