Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad udostępniło polską wersję JA2'005

Iron Squad udostępniło polską wersję JA2'005 - 5.0 out of 5 based on 5 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
W dniu dziecka amatorska grupa Iron Squad udostępniła swoje 4 spolszczenie. Tradycyjnie rzecz tyczy się gry z serii Jagged Alliance, a dokładniej rzecz ujmując, modyfikacji zatytułowanej JA2'005, która pierwotnie została wydana w języku rosyjskim. To niezmiernie ciekawa propozycja dla tych, którzy oczekują przydatnych nowości, ale wciąż pragną zagrać w stare dobre JA2. Modyfikacja nie zajmuje wiele, dlatego została dodana do całej paczki, co ukróci proces instalacji gry.

JA2'005 - Modyfikacja choć na pierwszy rzut oka nie różni się od znacząco Jagged Alliance 2 to w rzeczywistości wprowadza mnóstwo nowości. Jednakże, nowości na tyle przemyślane, że nie powodują całkowitej zmiany rozgrywki jak to jest w przypadku ww. konkurenta. Pierwotnie modyfikacja występowała jedynie w rosyjskiej wersji językowej, z tego tez języka została przetłumaczona na nasz rodzimy.

{gallery}foty/gry/pl/ja2005:160:110:0:1{/gallery}

Więcejinformacji o modyfikacji znajdziemy tutaj .
Spolszczenie można pobrać stąd .

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: