Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad szuka współpracowników

Iron Squad szuka współpracowników - 4.7 out of 5 based on 10 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia Jeśli nudzi Cię przeglądanie tych samych stron internetowych to być może zainteresuje Cię oferta pewnej grupy. Iron Squad, bo taką nazwę nosi zespół, to polska grupa zajmująca się tworzeniem spolszczeń do gier z serii Jagged Alliance, która dziś otwiera się przed graczami. Aby stać się jej częścią, wystarczy odwiedzić stronę zgłoszeniową (http://www.nabor.ironsquad.eu/), która została przygotowana specjalnie na tą okazję i wypełnić bardzo prosty formularz. Grupa stawia głównie na osoby ze znajomością programowania, grafiki, umiejętnością pisania tekstów czy tłumaczy ze znajomością angielskiego, rosyjskiego bądź niemieckiego.
Warto wspomnieć o sukcesach IS. Grupa ma na koncie kilka spolszczeń, m.in. do JA2: Urban Chaos i JA2: Vietnam SOG '69 a w najbliższym czasie planuje się rozpoczęcie polonizacji innych gier. Ponadto, obecnie grupa tworzy własną modyfikację pt. Last Stand, która ma zrewolucjonizować świat Jagged Alliance. Ale to już nieco inny temat :) Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę zespołu. (www.ironsquad.eu)

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.



Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: