Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

SeaMonkey 1.1

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe usuwanie simlockaWydano wersję 1.1 pakietu internetowego SeaMonkey. SeaMonkey zawiera przeglądarkę internetową, klienta poczty elektronicznej i grup dyskusyjnych, klienta IRC oraz program do tworzenia stron internetowych. Wywodzi się z projektu Mozilla Application Suite, który dwa lata temu przestał być rozwijany przez Mozilla Foundation. Obecnie korzysta z silnika Firefoksa 2 i nadchodzącego Thunderbirda 2. Nazwa pochodzi od rodzaju skorupiaka zwanego solowcem.
W nowej wersji dodano sprawdzanie pisowni w polach tekstowych, nowy sposób oznaczania poczty w celu jej klasyfikowania i lepsze ostrzeganie przed phishingiem. Zaktualizowano ChatZillę do nowej wersji. Etykietki stron internetowych mogą być teraz wieloliniowe, ponadto zatrzymanie kursora nad zakładką wyświetla podgląd strony w etykietce. Pojawiły się też inne zmiany, wiele z nich pochodzi z gałęzi Firefoksa 2 i Thunderbirda 2. SeaMonkey jest dostępny na platformy Windows, Linux i Mac OS X. Wersję dla Windows można pobrać także w vortalu, w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienty poczty e-mail

Źródło: Mozilla

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: