Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

OpenOffice.ux.pl 2.1

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia gierPojawiła się kolejna wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl - odmiany OpenOffice.org przygotowywanej przez polską firmę Ux Systems, oznaczona jako 2.1.
Wersja 2.1 - jak zapowiadają producenci - to zdecydowany wzrost szybkości działania całego pakietu biurowego. Teraz dostęp do zainstalowanego oprogramowania jest niemalże błyskawiczny. Wraz z noworoczną premierą użytkownicy oprogramowania otrzymali do ręki narzędzie umożliwiające zdecydowanie bardziej komfortową pracę nawet na starszym, mniej wydajnym sprzęcie. Ponadto nowa odsłona pakietu przynosi ze sobą wiele innych zmian i poprawek. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na wprowadzenie rozszerzonej obsługi plików MS Access oraz na możliwości wielomonitorowej prezentacji w OpenOffice Impress. OpenOffice.ux.pl jest bezpłatny, ale występuje także w komercyjnej odmianie wraz z podręcznikiem użytkownika i bezpłatną pomocą techniczną.

Źródło: UX Systems

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: