Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Kaspersky Anti-Spam wyróżniony

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
cracki do gier Firma Kaspersky Lab otrzymała wyróżnienie Linux New Media Award 2006. Produkt Kaspersky Anti-Spam został wyróżniony w kategorii "Najlepsze linuksowe rozwiązanie antyspamowe". Ceremonia przyznania wyróżnień jest co roku prowadzona przez niemieckiego wydawcę Linux New Media AG.
Wyróżnienia Linux New Media AG są uznawane za jedne z najważniejszych środowisku linuksowym oraz Open Source. Międzynarodowe jury składające się ze 100 ekspertów z dziedziny IT oraz Linuksa wybiera zwycięzców w 10 kategoriach. W tym roku 2006 jury uznało produkt Kaspersky Anti-Spam 3.0 za jeden z trzech najlepszych na świecie produktów antyspamowych przeznaczonych dla Linuksa.

Kaspersky Anti-Spam chroni użytkowników sieci korporacyjnych oraz klientów dostawców usług internetowych przed niechcianymi wiadomościami e-mail. Bardzo ważną nowością wprowadzoną w wersji 3.0 jest system UDS (Urgent Detection System), pozwalający na wykrywanie nowego spamu zanim zostanie dodany do sygnatur. Laboratorium antyspamowe Kaspersky Lab działa w trybie 24/7 i publikuje uaktualnienia sygnatur co 20 minut.

Więcej informacji o ceremonii Linux New Media Awards 2006 można znaleźć na stronie organizatorów.

Źródło: Kaspersky Lab Polska

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: