Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Internet Explorer 7 po polsku już jest!

Internet Explorer 7 po polsku już jest! - 4.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Ukazała się finalna wersja przeglądarki internetowej Internet Explorer 7 firmy Microsoft w polskiej wersji językowej. Najnowsza wersja, w dalszym ciągu najpopularniejszej na świecie przeglądarki internetowej firmy Microsoft, przynosi wiele nowości. Najważniejsze z nich to m.in. długo oczekiwana i niezwykle przydatna możliwość przeglądania wielu witryn z poziomu jednego okna przeglądarki dzięki tzw. kartom / panelom (tabs), zmieniony i uproszczony interfejs zapewniający więcej powierzchni na wyświetlanie witryn (szczególnie w trybie pełnoekranowym,

dostępnym po wciśnięciu klawisza F11), zintegrowany czytnik wiadomości nadawanych przy pomocy kanałów RSS, zintegrowane okienko wyszukiwarki, ulepszone drukowanie dzięki automatycznemu dopasowywaniu wielkości tekstu, funkcje anty-phishingowe zabezpieczające przed kradzieżą osobistych danych i kradzieżą tożsamości, udoskonalona obsługa styli CSS 2.1. Nowa wersja przeglądarki obsługuje ponadto przezroczystość plików graficznych w formacie PNG.

Wersje dla innych systemów (Windows Server 2003 SP1, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64 oraz Windows Server 2003 ia64) dostępne są na polskiej witrynie firmy Microsoft, gdzie znaleźć można również pozostałe informacje o nowej przeglądarce, w tym materiały dotyczące instalacji. Internet Explorer 7 nie jest dostępny jeszcze do pobrania z poziomu Windows Update, tak jak już wcześniej informowaliśmy powinien pojawić się tam w styczniu 2007 roku.

Źródło: Microsoft

UWAGA !!!

Przed instalacją sprawdza legalność Windowsa. 

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: