Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nowa Opera Mini

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Ukazała się kolejna, oznaczona numerem trzecim, wersja przeglądarki Opera przeznaczonej dla telefonów komórkowych, stworzona w języku Java.
Do najważniejszych nowości zaliczyć należy obsługę kanałów RSS, szyfrowania, dźwięku i obrazów. Teraz bezpośrednio z przeglądarki możemy publikować na stronach zdjęcia z wbudowanego aparatu. Nowa Opera automatycznie zwija część treści na stronach, dzięki czemu łatwiej zlokalizować potrzebny fragment strony, a cała przeglądarka działa szybciej dzięki podtrzymywaniu połączenia z serwerem.

Opera Mini przetwarza oglądane przez użytkownika strony na specjalnych serwerach, dzięki czemu są one dobrze dopasowane do posiadanego telefonu. Więcej informacji na stronach producenta.

Źródło: Opera Software

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: