Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

W styczniu spolszczone IE7

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenie ie 7 polska wersja tłumaczenie język plNa stronach Microsoftu pojawiły się oficjalne informacje na temat dat wydania zlokalizowanych wersji przeglądarki Internet Explorer 7. Wynika z nich, że polska wersja będzie dostępna pierwszego stycznia 2007, a prawdopodobnie nawet nieco wcześniej.
Na początku 2007 roku na witrynie Windows Update pojawią się następujące wersje językowe: włoska, holenderska, rosyjska, szwedzka, duńska, norweska, polska i hebrajska. Zwykle jednak od momentu oficjalnego wydania do zamieszczenia w Windows Update mija parę dni, jest więc możliwość, że te wersje będą dostępne nieco wcześniej.

Nieco dłużej będą musieli poczekać Turcy, Czesi, Portugalczycy i Węgrzy, wersje dla nich ukażą się 22 stycznia. Wydania japońskie, koreańskie i chińskie pojawią się dopiero w drugim kwartale 2007 roku

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: