Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

IE7: 3 mln pobrań i tort dla Firefoksa

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Tort od Microsoft IE Team dla Mozilli W ciągu pierwszych 4 dni od udostępnienia pełnej wersji przeglądarki Internet Explorer 7 pobrano ją 3 miliony razy - cieszy się Tony Chor piszący na IEBlog, oficjalnym blogu poświęconemu tej aplikacji (ilości pobrań nie świadczy o ilości osób używających danego programu!). Podobno Microsoft przesłał także Mozilli tort, gratulując wydania drugiej wersji Firefoksa.
W listopadzie bieżącego roku rozpocznie się dystrybucja IE7 poprzez automatyczne aktualizacje w systemach Windows.

Od listopada br. do stycznia 2007 będą także pojawiały się lokalizacje językowe tego programu. W związku z tym liczba pobrań może drastycznie wzrosnąć - przewidują przedstawiciele Microsoftu.

W obecnej chwili trwa również kampania reklamowa nowej przeglądarki. W dniu oficjalnego wydania nowej wersji Microsoft zorganizował przyjęcie w San Francisco dla około 20 najbardziej znanych w lokalnej blogosferze blogerów. Prawdopodobnie po raz pierwszy wyemitowano także reklamy radiowe IE7. a na ulice 10 największych miast USA wyjechały ruchome billboardy reklamujące przeglądarkę Microsoftu.

Co ciekawe, zespół pracujący nad Internet Explorerem przesłał ekipie Mozilli tort z okazji wydania przeglądarki Firefox 2 - poinformował na swoim blogu Piotr Konieczny za fredericiana.com Jak zapewniono na blogu fredericiana tort nie był zatruty ;-)

Źródło: di.com.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: