Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Finalny Internet Explorer 7 już jest, na razie w Yahoo

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierMożna już pobrać finalną wersję długo wyczekiwanej przeglądarki Internet Explorer 7! Sytuacja jest jednak ciekawa, gdyż sam Microsoft nie udostępnia jeszcze paczki instalacyjnej do pobrania. Plik można zaś pobrać z witryny Yahoo, która najwidoczniej uruchomiła stronę zachęcającą do aktualizacji
o kilka godzin za wcześnie, niż powinna.
Każdy może pobrać IE7 ze strony Yahoo, warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że jest to wersja przeglądarki dostosowana do tego właśnie portalu - chodzi o ustawienia takie jak strona główna, domyślna wyszukiwarka itp. Razem w pakiecie dostarczany jest również Yahoo Toolbar. Można to jednak obejść rozpakowując pobrany plik exe np. za pomocą bezpłatnego programu Total Commander, a potem uruchamiając IE7-Setup.exe. Prawdopodobnie w najbliższych godzinach Microsoft oficjalnie wyda nową przeglądarkę także na swoich serwerach, z domyślnymi ustawieniami i bez zbędnych dodatków. Póki co wciąż jest tam jeszcze oferowana wersja RC1.

Internet Explorer 7 można zainstalować na systemach Windows XP SP2, Windows XP x64 oraz Windows Server 2003 SP1. W chwili obecnej plik dostępny jest tylko w angielskiej wersji językowej.

Źródło: dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: