Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

7 lat Gadu-Gadu

7 lat Gadu-Gadu - 3.9 out of 5 based on 61 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
gry do pobraniaW środę, 15 sierpnia, siedem lat "stuknie" najpopularniejszemu, polskiemu komunikatorowi - Gadu-Gadu. Dziś GG zna praktycznie każdy polski Internauta. Jedni komunikator uwielbiają inni uważają za kiepski - kto jednak nie rozpozna dźwięku wydawanego przez GG?

Jak podaje Gadu-Gadu przez 7 lat komunikator doczekał się 6 milionów użytkowników, a przez serwery przeszły miliardy wiadomości.
Z okazji urodzin użytkownicy Gadu-Gadu otrzymają od producenta komunikatora prezent – możliwość wykonywania bezpłatnych rozmów telefonicznych na dowolne krajowe numery stacjonarne w dniu urodzin Gadu-Gadu. Skorzystać z prezentu o dumnej nazwie "Tele-Cud" może każdy posiadacz numeru GG, który wybierze połączenia telefoniczne w komunikatorze (w wersji GG 7.7). Więcej informacji na temat "Tele-Cudu" opublikowane zostanie przez Gadu-Gadu jutro, 14 sierpnia na stronie gadunaglos.pl. Przekonamy się wówczas czy pojawią się jakieś obostrzenia typu reklamy podczas rozmów.

Źródło: Gadu-Gadu

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: