Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Przegląd komercyjnych pakietów zabezpieczających

Przegląd komercyjnych pakietów zabezpieczających - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia gierTechnologia posunęła się do przodu, a wraz z nią powstały nowe niebezpieczeństwa czyhające na osoby korzystające z Internetu. Niegdyś wystarczył program antywirusowy i zapora sieciowa do ochrony komputera i swojej prywatności, dzisiaj zwykle to nie wystarcza. Aby być pewnym, że zrobiło się wszystko by zabezpieczyć komputer przed zagrożeniami wynikającymi z korzystania z sieci powinno się również zaopatrzyć w aplikacje chroniące przed programami szpiegującymi, spamem, adware, atakami phishing czy popularnymi ostatnio rootkitami.
Jednym z rozwiązań jest instalowanie zbioru wybranych narzędzi, które kompleksowo zabezpieczą nasz komputer, można również skorzystać z pakietów zabezpieczających, które z założenia przeznaczone są do kompleksowej ochrony. Na rynku oferta takich rozwiązań jest bardzo bogata, a co się z tym wiąże wybór jest niełatwy. Z myślą o zainteresowanych inwestycją w dobry pakiet zabezpieczający przygotowaliśmy artykuł poświęcony najpopularniejszym z nich. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomoże Czytelnikom w podjęciu odpowiednich decyzji.

Zapraszamy do lektury atykułu Przegląd komercyjnych pakietów zabezpieczających

Źródło: Dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: