Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Lavasoft Ad-Aware 2007 Beta 2

Lavasoft Ad-Aware 2007 Beta 2 - 2.0 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Lavasoft Ad-Aware 2007 Beta 2Ukazała się kolejna wersja rozwojowa aplikacji Lavasoft Ad-Aware 2007 przeznaczonej do usuwania z komputera szpiegującego oprogramowania (spyware, adware).

Wiele programów, zwłaszcza darmowych i reklamowych pozostawia po sobie komponenty szpiegujące (spyware) tj. programy i ich wpisy w rejestrze, które śledzą i zbierają nasze prywatne dane, uruchamiają bardzo kosztowne połączenia modemowe, zapisują naciskane klawisze, zmieniają ustawienia przeglądarki i w końcu wysyłają w "eter" zebrane informacje o nas. Ad-Aware usuwa takich niechcianych gości.
Programiści w wersji 2007 wprowadzili szereg zmian dotyczących poprawienia skuteczności i szybkości działania całej aplikacji. Ulepszono między innymi zaawansowaną technologię CSI wykrywającą głęboko ukryte oprogramowanie malware oraz inne szkodniki. To co większość użytkowników zauważy na pierwszy rzut oka to całkowicie odświeżony interfejs programu, który jest teraz bardziej przejrzysty i intuicyjny. Kolejną nowością jest wprowadzenie zaawansowanego harmonogramu zadań, który pomoże nie tylko zadbać o stałe aktualizacje bazy narzędzia, ale również przeprowadzi w skazanych porach skanowanie systemu.

Najnowszą testową wersję aplikacji Lavasoft Ad-Aware 2007 Beta 2 można pobrać z serwera producenta. Przypominamy, że udostępniona wersja aplikacji posiada status Beta i może działać nieprawidłowo.

Źródło: Lavasoft

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: