Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

MaSzyna EU07-424
POBIERZ

Zdjęcie:

Opis:
MaSzyna EU07-424 to niezwykle realistyczny i bardzo zaawansowany symulator elektrowozu EU07 i innych pojazdów szynowych umożliwiający sterowanie najbardziej znanymi i rozpoznawanymi polskimi elektrowozami i nie tylko. Strona twórców projektu skupia rzeszę pasjonatów i entuzjastów wszystkiego co związane z kolejami, od jej historii poprzez aspekty prawne oraz przepisy na rozbudowanych instrukcjach obsług maszyn kończąc. Dopracowują oni bezustannie projekt, by w jak największym stopniu odwzorowywał on to, co dzieję się w prawdziwym świecie kolei. Szybko można się o tym przekonać uruchamiając MaSzynę, albowiem odpalenie i ruszenie z miejsca choćby o krok którejkolwiek z dostępnych lokomotyw (lub też gotowych składów) bez odpowiedniej pomocy w postaci instrukcji jest zwyczajnie niemożliwe. Wszelką pomoc w tym zakresie można uzyskać na stronie projektu lub też z poziomu samej gry za pomocą klawisza F9. Dzięki świetnej fizyce i wysokiemu realizmowi gra powinna przypaść do gustu każdemu, nie tylko miłośnikom i wielbicielom tematyki w niej poruszanej.
 

Minimalne wymagania sprzętowe:
Procesor: Intel Celeron 800 MHz
Pamięć: 128MB RAM
 Karta grafiki: GeForce2 64MB

Symulator do działania wymaga karty graficznej obsługującej OpenGL oraz DirectX 7.0 lub wyższe.

 

Uwaga:
1. Autorzy przygotowali specjalne wydanie gry w postaci Paczki Całościowej zawierającej starannie wyselekcjonowane dodatki powstałe w przeciągu ostatnich kilku lat. Wszystko to, jak mówią sami twórcy, miało na celu uporządkowanie MaSzyny.
2. Projekt jest w fazie beta, a autorzy nie obejmują go żadną gwarancją poprawnego funkcjonowania. Jest on jednak nieustannie rozwijany i rozbudowywany przez co systematycznie powiększa grono swoich miłośników.
3. Ze względu na bardzo rozbudowaną klawiszologię do komfortowej obsługi gry zalecane jest korzystanie z klawiatury wyposażonej w osobne klawisze numeryczne.

Rozmiar:
502MB
Pobrań:
60033
Licencja:
pełna darmowa wersja
Wersja:
PC2010
Autor:
Marcin Woźniak, Maciej Czapkiewicz Olgierd Wiemann
Strona WWW:
Odwiedź stronę
Data dodania:
14 Apr 2010
Ocena:
Głosów:2