Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Przebudowa działu pobierania plików

Przebudowa działu pobierania plików - 4.5 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe programy Na pewno niektórzy z Was zauważyli, że Portal24h.pl przez kilka godzin przed południem był "w trakcie prac konserwacyjnych". Przez ten czas został zaktualizowany cały silnik pobieralni plików (spolszczeń, gier, programów, dem gier itp.).
    Oprócz usprawnienia kodu PHP i wyglądu doszła możliwość subskrypcji RSS poszczególnych działów oraz całej pobieralni plików. Co to jest RSS i jak z niego korzystać dowiecie się wkrótce z Instrukcji, którą piszę.    
    Jednak najważniejszą nowością z punktu widzenia Odwiedzającego Portal24h.pl może być zmiana systemu komentarzy plików (na ten co jest widoczny od dłuższego czasu pod newsami). Stare komentarze zostały usunięte.         Przez ostatnie tygodnie starałem się dodać do każdego spolszczenia gry obrazek przedstawiający grę i już prawie wszystkie spolszczenia go posiadają - taki zabieg na pewno podniósł estetykę tego działu i ułatwił Wam błyskawiczne odnalezienie szukanego spolszczenia danej gry.
    Ewentualne problemy związane z przebudową będę usuwał na bieżąco.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: