Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Bardzo dużo zmian!

Bardzo dużo zmian! - 3.7 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Niestety od czasu ostatniej aktualizacji awaria serwera, na którym leżała strona uniemożliwiała mi zrobienie aktualizacji. Na szczęście szybko znalazłem nowy serwer.
 
 Od czasu ostatniej aktualizacji:
 - zmieniłem bramkę sms na nową
 - dodałem nową wersję gry High Grow 4.02 (po polsku) do pobrania z działu grami
 - teraz czat na mojej stronie prowadzi do pokoju Randki, gdzie zawsze jest kilkadziesiąt osób, z którymi można porozmawiać na różne tematy
 - przebudowałem dział z Wiadomościami (m.in. dodane imieniny)
 - ktoś zwrócił mi uwagę (dość niekulturalnie!) że wyniki lotto szwankują - więc poprawiłem
 - dodałem Kursy walut
 - poprawiłem informacje o usuwaniu dialerów
 - wrzuciłem darmowe mp3 grupy eXtatic do ściągnięcia
 - uzupełniłem Ciekawe strony o kilka przydatnych adresów
 - w dziale "O drużynie" powstały Newsy, które redaguje Norbert Fortuna i narazie nieźle się sprawuje! ;-)
 - zrobiłem nową Księgę Gości, która jest bardziej funkcjonalna niż stara (działa na php + mysql, dzięki czemu jest bardzo szybka)
 - do działu Pobieralnia wpadł nowy lepszy od FlashGeta (bo darmowy) program wspomagający pobieranie plików z Internetu o nazwie Free Download Manager 1.7 Build 295
 
 Nowe spolszczenia do gier:
 - DRIV3R (Driver 3)
 - Fallout 2
 - SWAT 4
 - Xpand Rally
 Jak zwykle strona http://www.portal24h.pl/ zostawia daleko w tyle konkurencyjne strony! :P Już niedługo nowe spolszczenia gier!
 
 Ukazała się nowa wersja Opery o numerze 8 - jest to obecnie jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) przeglądarek internetowych! Pobierzesz ją stąd. Moje strony ładują się na niej o wiele szybciej! :-)
 
 Jak już zapewne zauważyliście lewe menu zostało troszeczkę przebudowane dzięki czemu (mam nadzieję) zyskało na przejrzystości. Zrobiłem także mały "lifting" górnego loga. Ten napis z ilością odwiedzin to nie ściema!
 
 Kod całej strony uległ bardzo dużej optymalizacji, poprawiłem mnóstwo błędów w htmlu oraz dużo grafik zostało poddanych ogromnej optymalizacji, dzięki czemu strona działa sprawniej niż wcześniej.
 
 Zapraszam również do dyskusji na Forum

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: