Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Kolejny nudny news ;-)

Kolejny nudny news ;-) - 3.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)


Najnowsze spolszczenia do takich gier jak:
- Live for Speed
- Mobile Forces
Jednocześnie pragnę podziękować osobom, które mi je przysłały na mejla!

W dział Humor "wskoczyło" kilkaset (!) kawałów, dowcipów na przeróżne tematy (są starannie posegregowane).
Zapraszam do czytania!

U góry tej strony umieściłem mały zegarek. Czy Wam się on podoba/lub nie komentujcie w Księdze Gości (po prawej w menu).

Uaktualniłem trochę dział "O autorze strony" - kilka nowych "ściem" na mój temat. Wiem, że prawie nikt takich rzeczy nie czyta - no ale jest coś takiego na stronie!

Dla znajomych:
Wszystkie "nieświeże" informacje o drużynie LZS "Orzeł" Czerna zostały uaktualnione. Zmiany te dotyczą składu, wyników i tabeli po 4 kolejce oraz powstała "lista strzelców". Dział "Archiwum" narazie jest w trakcie powstawania, ale planuję tam zamieścić tabele, wyniki, składy, listę strzelców ze wszystkich (!!!) meczów z ostatnich co najmniej 5ciu sezonów - o ile wyrobię się z tym przed wyjazdem na studia.

Główny adres strony o drużynie LZS "Orzeł" Czerna to http://www.orzel.wirtualnie.pl/, dlatego jeżeli chcesz wchodzić bezpośrednio na stronę o "Orle" to zachęcam do używania właśnie tego adresu!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: